Îl iau din 2014 , pentru circulația sângelui, ( varice). Mi l a prescris doctorul , dar nu am simțit o ameliorare , din contra s a agravat , și după 12 ani am încetat să l mai iau. Cu toate că doctorul mi l a prescris în continuare. Cred că prescriu acest medicament doar să facă vânzare firmei care îl fabrică!
Il iau de 23 de ani.sunt operata la spit Floreasca.este ff bun
Nu este bun deloc. Nici măcar o mică ameliorare.Si scump pe deasupra.
este bun produsul dar dupa un timp nu mai este eficient cred ca se obisnuieste corpul cu acest produs. Dar totusi daca sunteti la inceput isi face treaba sau cel putin in cazul meu a functionat
Nu am avut efecte bune cu el, l-am luat pentru atacuri la hemoroizi dar nu isi face efectul… bani aruncati pe geam